عکس بازیگران

Call of Duty Modern Warfare یک بازی سیاسی نیست | آرتیست 1

توسعه‌دهندگان استودیو اینفینیتی وارد در جریان یک مصاحبه می‌گویند که بازی Call of Duty Modern Warfare یک بازی سیاسی نیست. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

در جریان مصاحبه با خبرگزاری Game Informer توسعه دهندگان بازی Call of Duty Modern Warfare در جواب سوال گزارشگر توضیح می‌دهند که بازیشان به صورت مستقیم ربطی به سیاست خاصی ندارد.

گوینده می‌پرسد:

این یک بازی سیاسی است؟

جیکوب مینکاف کارگردان بخش گیم‌پلی بازی پاسخ می‌دهد:

این یک بازی سیاسی است؟ این سوال چه معنی می‌دهد. زیرا این بستگی به آن دارد که کلمه سیاست به چه معناست.

در ادامه آقای تیلور کوروسکی گارگردان داستان بازی می‌گوید:

این از آن گونه سوال‌هایی است که در طول ۵۰ سال گذشته پرسیده می‌شوند. ما در مورد مفهوم‌های استعمار، اشغال و آزادی صحبت می‌کنیم. البته نه به‌صورت مستقیم، بلکه در جریان بازیمان به این‌گونه مسائل اشاره می‌کنیم. چراکه این مسائل، مسائل مشترک جهانی محسوب می‌شوند و شما می‌توانید یک بازی نیز در مورد انقلاب آمریکای شمالی بسازید و بازهم به این‌گونه مسائل اشاره کنید.

کوروسکی ادامه می‌دهد که آنها قصد دارند به انسان‌هایی بپردازند که یک شخصیت تیپیک کاملا خوب یا شیطانی نباشند. بلکه می‌خواهند به انسان‌هایی بپردازند که در پی هدف خود به پیروزی برسند و بفهمیم که آنها برای رسیدن به پیروزی چه کارهایی انجام داده اند و پس از پیروزی به چه چیزهایی رسیده اند.

در انتها بازهم مینکاف ادامه می‌دهد:

ما در این بازی در مورد دولت یا کشور خاصی صحبت نمی‌کنیم. بنابراین اگر توقع دارید که در این بازی ترامپ را مشاهده کنید، کاملا در اشتباه هستید؛ بلکه ما قصد داریم به معضلات مشترک بین‌المللی روز در تمام نقاط جهان بپردازیم.

منظور مینکاف از این صحبت این است که در بازی هدف این است که از زوایای متفاوتی به مسائل نگاه خواهد شد؛ و آنها می‌خواهند که بازیکنان بفهمند که چرا گروه‌های متنوع با یکدیگر می‌جنگند و چه چیز مشترکی بین تمام آنها وجود دارد و چه چیزی آنها را در چنین موقعیتی قرار می‌دهد.

بازی Call of Duty Modern Warfare در ۳ آبان ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.