عکس بازیگران

کپکام طرفداران آمریکایی Resident Evil را نیز برای تست دعوت کرده است | آرتیست 1

کپکام مشغول توسعه یک عنوان معرفی نشده از Resident Evil است که اکنون این شرکت با ارسال یک ایمیل به تعدادی از طرفداران این فرانچایز در نیویورک و لوس آنجلس از آنها دعوت کرده است تا به صورت خصوصی این بازی را امتحان کنند. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

اگر به یاد داشته باشید در هفته گذشته یک خبر منتشر شده بود مبنی بر اینکه کپکام به تعدادی از طرفداران سری resident Evil در ژاپن دعوتنامه‌ای ارسال کرده است تا آنها به تجربه نسخه آزمایشی عنوان معرفی نشده‌ای از این فرانچایز بپردازند. اکنون این ایمیل به تعدادی از طرفداران بازی در آمریکا نیز ارسال شده است.

طبق جدید سایت Biohaze همانند دعوتنامه‌ای که به بازیکنان ژاپنی ارسال شده بود، طرفداران آمریکایی نیز باید جزو کاربران برنامه Ambassador باشند. این برنامه ابتدا در ۲۹ یا ۳۰ شهریور در شهر لوس‌آنجلس برگزار می‌شود، سپس در ۱ یا ۲ مهر در نیو یورک.

بیشتر پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که این عنوان معرفی نشده یا Resident Evil 8 خواهد بود یا بازسازی Resident Evil 3، هرچند که بنابر شایعات اخیر احتمال اینکه این بازی بازسازی resident Evil 3 باشد بیشتر است. با این حال هنوز هیچ چیز مشخص نیست و حتی ممکن است که این بازی یک عنوان کاملا جدید باشد، بنابراین بهتر است تا معرفی رسمی بازی اینگونه اخبار را در حد شایعه در نظر بگیریم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.