عکس بازیگران

پرداخت ده میلیون دلار در ازای فروش انحصاری control توسط اپیک استور | آرتیست 1

آخرین گزارش سال مالی ناشر بازی کنترل حکایت از پرداخت سرسام آور اپیک استور دارد. برای اطلاع از آخرین اخبار صنعت بازی، همراه دنیای بازی باشید.

 

براساس آخرین گزارش مالی کمپانی Digital Bros(کمپانی مادر ناشر بازی کنترل) اپیک استور مبلغی بالغ بر ده میلیون دلار برای در اختیار گیری کنترل به آن‌ها پرداخت کرده است. این خبر را  دنیل احمد(تحلیلگر شرکتniko partners) در صفحه ی توئیتر خود تایید کرده است. گزارش منتشر شده به طور کلی نشانگر درآمد کمپانی از پلتفرم‌های مختلف است و بیشترین درآمد ار اپیک استور به دست آمده.

به نطر می رسد تمامی هزینه پرداخت شده صرفا برای بازی کنترل بوده است و سونی و مایکروسافت هیچ گونه پرداختی نداشته اند. درگزارش مستقیما به این نکته اشاره شده که تمامی درآمدها‌ی بازی کنترل از طریق اپیک استور به دست آمده است؛ کمپانی که خواهان فروش انحصاری بازی بوده است.

براساس اخبار منتشر شده در سایت  GamesIndustry.bizبسیاری دیگر از ناشران با پیشنهادات سخاوتمندانه ی اپیک مواجه شده اند، گرچه در‌حال‌حاضر این تنها رقم دقیق اعلام شده از سوی یک کمپانیست. موضوع قابل تامل جدا بودن مبلغ پرداختی از طرف اپیک استور و درآمد حاصل فروش بازی از طریق این فروشگاه است!

اگر شما از علاقه‌مندان این بازی هستید، می توانید نقد و بررسی آن را از اینجا مطالعه کنید. بازی کنترل هم‌اکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه های شخصی در دسترس است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.