عکس بازیگران

زمان موردنیاز برای اتمام بازی Marvel’s Avengers مشخص شد | آرتیست 1

بازیکنان برای اتمام بخش اصلی از داستان بازی Marvel’s Avengers به چیزی حدود ۱۰ تا ۱۲ ساعت زمان احتیاج خواهند داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

ریچ بریگز، مدیر ارشد برند «کریستال داینامیکس» (Crystal Dynamics) در مصاحبه با وبسایت کامیک بوک اعلام کرده است که بخش اصلی از داستان بازی Marvel’s Avengers بین ۱۰ تا ۱۲ ساعت طول خواهد کشید تا به اتمام برسد.

من فکر می‌کنم این موضوع به این بستگی دارد که چقدر عمیق در بازی پیش بروید. بنابراین اگر به بازی‌های قبلی استودیو کریستال داینامیکس فکر کنید، مطمئنا می‌دانید که اگر فقط بخواهید هسته‌ی اصلی از داستان بازی Marvel’s Avengers را تجربه کنید، مثل ساخته‌های قبلی به چیزی حدود ۱۰ تا ۱۲ ساعت زمان نیاز خواهد داشت.

علاوه بر داستان اصلی اما بازی از نظر ماموریت‌های فرعی و محتویات دیگر، موارد بسیاری برای ارائه خواهد داشت. بریگز از گفتن اینکه به طور دقیق بازی اونجرز چند ساعت محتوا دارد، ممانعت کرد اما وی این موضوع را قابل مقایسه با سری بازی‌های قبلی استودیو کریستال داینامیکس یعنی Tomb Raider دانست؛ یعنی چیزی حدود ۳۰ ساعت یا بیشتر.

اگر شما بخواهید تمامی ماموریت‌های فرعی و محتویات دیگر از بازی اونجرز را تجربه کنید، به طور کلی به محتوای ۳۰ ساعته یا بیشتر در بازی‌های Tomb Raider نگاه می‌کنید. ما هنوز عدد مشخصی برای این موضوع در نظر نگرفته‌ایم اما شما می‌توانید انتظار چیزی قابل مقایسه با ساخته‌های قبلی استودیو داشته باشید. علاوه بر این‌ها البته شما می‌توانید منتظر داستان‌ها، ماموریت‌ها و قهرمان‌های بیشتر، بعد از عرضه بازی باشید.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا عرضه خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.